fbpx

הרצאות לעובדים

בעידן של היום, עובדים זקוקים להזדמנות להתנתק מעט מהעולם הדיגיטלי ולקבל נקודות מבט חדשות. כאן אנו נכנסים לתמונה עם חלל ייעודי המושלם להרצאות מרתקות.

אצלנו באינגה בר, עסקים יכולים להעניק פסק זמן לעובדים, לעזור להם להרחיב את עולמות התוכן, להתרענן ולמלא אותם בהשראה שתעזור להם להגיע לשיאים חדשים. בין אם אתם מעוניינים להעביר הלאה תובנות חשובות, לשתף בסיפורים מרתקים, או לאפשר לעובדים שלכם להירגע קצת ולצחוק, הרצאה לעובדים זו חוויה רבת ערך שתתרום להם המון.

אם כבר לומדים, אז למה לא על הבר?

אחרי שהחלטתם לקיים הרצאה לעובדים, זה הזמן לחפש מקום להרצאה ואנו רוצים להציע את עצמנו. אינגה בר, זהו חלל ייחודי ורב תכליתי המתאים גם לאירוח הרצאות. הבר שלנו ממוקם בליבה של הרצליה, ונחשב למוקד תוסס ושופע בפעילות החל משנת 1999.

באינגה בר תוכלו לקיים הרצאה לעובדים בכל עונות השנה, בין אם במתחם הסגור והמקורה כאשר תנאי מזג האוויר בחוץ קיצוניים, ובין אם בחלל החוץ המזמין, כאשר מזג האוויר מאפשר. ובימים נעימים, אפשר לשלב בין שני החללים וליצור אווירה מיוחדת וסביבה מותאמת להרצאות מסוגים שונים.

הרחיבו את האופקים עם שפע של נושאים רלוונטיים

אם אתם מחפשים מקום להרצאה אך עדיין מתלבטים לגבי סוג ההרצאה שתבחרו לעובדים, הרשו לנו לעזור. לאורך השנים למדנו כיצד להישאר רלוונטיים תמיד, גם כאשר הסביבה מתפתחת סביבנו. אנו תמיד מקפידים להישאר מעודכנים בטרנדים האחרונים, ויכולים להמליץ לכם על הנושאים החמים ביותר, שישפיעו על חייהם של העובדים, מהמון היבטים.

ניתן לקיים אצלנו הרצאות במגוון רחב של נושאים ולמקסם את הפרודוקטיביות, המיומנויות, התקשורת, והצמיחה. מפענוח שפת גוף ועד לגילוי כל הסודות שיאפשרו למקסם את יום העבודה או ליצור איזון בין העבודה לחיים האישיים, יש לנו המון רעיונות מעוררי מחשבה שיעצימו את העובדים וישיגו את התוצאה הרצויה.

ליצור את אפקט ה"וואו", בכל פעם מחדש

למידה תמיד צריכה להיות מרתקת ומרגשת, ולא להיראות כמו עוד יום שגרתי במשרד. זו הסיבה שאנו שואפים ליצור לעובדים שלכם את אפקט ה"וואו" ולהשאיר עליהם רושם שישפיע עליהם לאורך זמן.

דמיינו את העובדים שלכם מרותקים לסיפור שובה לב, או להרצאה משעשעת שתגרום להם לחייך, כשהם מוקפים באווירה הייחודית, הקלילה והנעימה שיש אצלנו באינגה בר. המשקאות זורמים אל השולחן, המוסיקה מתנגנת ברקע, התחושה אינטימית, האוכל מעולה, החברה טובה והשירות מתעלה על כל ציפייה. כאשר כל המרכיבים חוברים להם יחדיו לכדי שלמות אחת, התוצאה תהיה מעוררת השראה.

המקום הנכון למקסום הפוטנציאל

עסקים אינם מקיימים הרצאה לעובדים סתם כך. כל הרצאה צריכה לעזור למקסם את מלוא הפוטנציאל ולהעניק ערך מוסף לעובדים. כדי שזה יקרה, צריך לוודא שיתקיימו כל התנאים, כך שהערך המוסף יזרום הלאה בצורה כמה שיותר חלקה. אנו מודעים לחשיבותם של התנאים הנכונים, ולכן מציעים לכם גמישות מלאה, עם חלל ייעודי שיכול להכיל סוגים שונים של הרצאות, מהזמנת נואם יחיד ועד סדנאות אינטראקטיביות.

אנו מספקים לכם את כל הציוד והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, כדי ליצור את התנאים המושלמים להרצאה מרתקת, שתסחף את העובדים ותאפשר לכם להתמקד בעיקר ולא בתפל.

אצלנו, מרגישים את ההבדל

באינגה בר מציעים לכם הרבה יותר מבר לאירועים. זה המקום שבו ידע והשראה נפגשים עם אירוח מיטבי. אנו מאמינים בטיפוח העובדים, וביצירת תחושה של חיבור בין אנשים ויודעים בדיוק כיצד לשלב בין כל אלו ולהפיק אירוע מדהים.

אנו פותחים לכם דלת לעולם שלם של אפשרויות, ונשמח ליצור לעובדים שלכם חוויה ייחודית ומרחיבת אופקים מחוץ לשעות העבודה! לפרטים נוספים דברו איתנו.

 

דילוג לתוכן